Y0106832K983B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 832.983K OHM 0.7W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0106832K983B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0106832K983B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 832.983K OHM 0.7W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1058 pcs Φύλλο δεδομένων Y0106832K983B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 832.983 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.7W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 832.983 kOhms ±0.1% 0.7W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil