Y010446R0000T0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 46 OHM 1W 0.01% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y010446R0000T0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y010446R0000T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 46 OHM 1W 0.01% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1306 pcs Φύλλο δεδομένων Y010446R0000T0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 46 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 46 Ohms ±0.01% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil