Y0103101R000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 101 OHM 2W 0.1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0103101R000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0103101R000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 101 OHM 2W 0.1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4119 pcs Φύλλο δεδομένων Y0103101R000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 101 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.49mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 101 Ohms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil