Y0093500R000A9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 500 OHM 0.3W 0.05% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0093500R000A9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0093500R000A9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 500 OHM 0.3W 0.05% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20035 pcs Φύλλο δεδομένων Y0093500R000A9L.pdf
Ανοχή ±0.05% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Σειρά VTA55Z Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil