Y009247K0000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 47K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y009247K0000B9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y009247K0000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 47K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17476 pcs Φύλλο δεδομένων Y009247K0000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Σειρά VTA54Z Λειτουργία του πίνακα 47 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 47 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil