Y0092200K000T0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 200K OHM 0.01% 1/2W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0092200K000T0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0092200K000T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 200K OHM 0.01% 1/2W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1334 pcs Φύλλο δεδομένων Y0092200K000T0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Σειρά VTA54Z Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 200 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil