Y009022K0000F9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 22K OHM 1% 1W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y009022K0000F9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y009022K0000F9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 22K OHM 1% 1W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2554 pcs Φύλλο δεδομένων Y009022K0000F9L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Σειρά VTA52Z Λειτουργία του πίνακα 22 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 22 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil