Y008938K3000DR1R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 38.3K OHM 0.5% 0.6W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y008938K3000DR1R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y008938K3000DR1R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 38.3K OHM 0.5% 0.6W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1567 pcs Φύλλο δεδομένων Y008938K3000DR1R.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά RNC90Y Λειτουργία του πίνακα 38.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%) Λεπτομερής περιγραφή 38.3 kOhms ±0.5% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil