Y0077148K800B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 148.8K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0077148K800B9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0077148K800B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 148.8K OHM 0.6W 0.1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4342 pcs Φύλλο δεδομένων Y0077148K800B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Σειρά VH Λειτουργία του πίνακα 148.8 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.430" (10.92mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 148.8 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil