Y00756R00000D0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 6 OHM 0.3W 0.5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00756R00000D0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00756R00000D0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 6 OHM 0.3W 0.5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16774 pcs Φύλλο δεδομένων Y00756R00000D0L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά VSR Λειτουργία του πίνακα 6 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6 Ohms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil