Y007550K0000F9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 50K OHM 0.3W 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y007550K0000F9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y007550K0000F9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 50K OHM 0.3W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17680 pcs Φύλλο δεδομένων Y007550K0000F9L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά VSR Λειτουργία του πίνακα 50 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil