Y007547R0000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 47 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y007547R0000B9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y007547R0000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 47 OHM 0.3W 0.1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15082 pcs Φύλλο δεδομένων Y007547R0000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά VSR Λειτουργία του πίνακα 47 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 47 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil