Y006630R1000T0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 30.1 OHM 10W 0.01% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y006630R1000T0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y006630R1000T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 30.1 OHM 10W 0.01% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1321 pcs Φύλλο δεδομένων Y006630R1000T0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Σειρά VHP-4 Λειτουργία του πίνακα 30.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-204AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.51mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 30.1 Ohms ±0.01% 10W Through Hole Resistor TO-204AA Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil