Y00661R00000F0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1 OHM 10W 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00661R00000F0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00661R00000F0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 1 OHM 10W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1291 pcs Φύλλο δεδομένων Y00661R00000F0L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Σειρά VHP-4 Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-204AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.51mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor TO-204AA Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil