Y00650R50000F9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.5 OHM 1% 10W TO204AA
Φύλλα δεδομένων: Y00650R50000F9L.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 980 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00650R50000F9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.5 OHM 1% 10W TO204AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 980 pcs Φύλλο δεδομένων Y00650R50000F9L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Σειρά VHP-3 Λειτουργία του πίνακα 500 mOhms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-204AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.340" (8.64mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 500 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor TO-204AA Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil