Y00608K06000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 8.06K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00608K06000B0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00608K06000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 8.06K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22244 pcs Φύλλο δεδομένων Y00608K06000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 8.06 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.06 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil