Y006024K3000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 24.3K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y006024K3000B9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y006024K3000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 24.3K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21692 pcs Φύλλο δεδομένων Y006024K3000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 24.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 24.3 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil