Y0060100K000D9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 100K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0060100K000D9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0060100K000D9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 100K OHM 0.5% 1/4W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3360 pcs Φύλλο δεδομένων Y0060100K000D9L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil