Y00583K65000F9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 3.65K OHM 0.3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00583K65000F9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00583K65000F9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 3.65K OHM 0.3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21844 pcs Φύλλο δεδομένων Y00583K65000F9L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 3.65 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.65 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil