Y00581K10000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1.1K OHM 0.3W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00581K10000B0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00581K10000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 1.1K OHM 0.3W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22408 pcs Φύλλο δεδομένων Y00581K10000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 1.1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.1 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil