Y005810R0000B2L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 10 OHM 0.3W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y005810R0000B2L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y005810R0000B2L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 10 OHM 0.3W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16574 pcs Φύλλο δεδομένων Y005810R0000B2L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±12ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil