Y00541K22000T19L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1.22K OHM 1/2W 0.01% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00541K22000T19L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00541K22000T19L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 1.22K OHM 1/2W 0.01% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16295 pcs Φύλλο δεδομένων Y00541K22000T19L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 1.22 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.22 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil