Y0053500R000J0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y0053500R000J0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 500OHM 0.25W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: Y0053500R000J0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0053500R000J0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή TRIMMER 500OHM 0.25W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4785 pcs Φύλλο δεδομένων Y0053500R000J0L.pdf
Ανοχή ±5% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.175" Face x 0.250" L (6.35mm x 4.45mm x 6.35mm)
Σειρά Accutrim™1240P Resistive Υλικό Metal Foil
Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 804-1024
Y0053500R000J0L-ND
Αριθμό των στροφών 21 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Side Adjustment