Y005010K0000J0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 10K OHM 0.5W WIRE LEADS
Φύλλα δεδομένων: Y005010K0000J0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y005010K0000J0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή TRIMMER 10K OHM 0.5W WIRE LEADS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6027 pcs Φύλλο δεδομένων Y005010K0000J0L.pdf
Ανοχή ±5% Στυλ λήξης Wire Leads
Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.400" x 0.300" Face x 1.250" L (10.16mm x 7.62mm x 31.75mm)
Σειρά Accutrim™1202LB Resistive Υλικό Metal Foil
Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Αριθμό των στροφών 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 10 kOhms 0.5W, 1/2W Wire Leads Panel Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment