Y00285R26300B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 5.263 OHM 1W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00285R26300B0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00285R26300B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 5.263 OHM 1W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9052 pcs Φύλλο δεδομένων Y00285R26300B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±12ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 5.263 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.263 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil