Y0028200K000F0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 200K OHM 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0028200K000F0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0028200K000F0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 200K OHM 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5755 pcs Φύλλο δεδομένων Y0028200K000F0L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 200 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil