Y0028100R000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 100 OHM 1W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0028100R000B9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0028100R000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 100 OHM 1W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8632 pcs Φύλλο δεδομένων Y0028100R000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil