Y00261R00000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 1 OHM 0.1% 5W
Φύλλα δεδομένων: Y00261R00000B9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00261R00000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES CHAS MNT 1 OHM 0.1% 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5768 pcs Φύλλο δεδομένων Y00261R00000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.030" L x 0.312" W (26.16mm x 7.93mm) Σειρά VPR5
Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Screw Holes
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
μόλυβδος Style Wire Leads Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±0.1% 5W Metal Foil Chassis Mount Resistor