Y00246K01400S0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 6.014KOHM 0.3W 0.001% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00246K01400S0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00246K01400S0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 6.014KOHM 0.3W 0.001% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2579 pcs Φύλλο δεδομένων Y00246K01400S0L.pdf
Ανοχή ±0.001% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 6.014 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6.014 kOhms ±0.001% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil