Y002412K5000T0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 12.5K OHM .3W .01% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y002412K5000T0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y002412K5000T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 12.5K OHM .3W .01% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6835 pcs Φύλλο δεδομένων Y002412K5000T0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 12.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 12.5 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil