Y00235R00000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 5 OHM 3/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00235R00000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00235R00000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 5 OHM 3/4W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2102 pcs Φύλλο δεδομένων Y00235R00000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 5 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil