Y00192K48520V0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 2.4852KOHM 0.3W 0.005% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00192K48520V0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00192K48520V0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 2.4852KOHM 0.3W 0.005% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3435 pcs Φύλλο δεδομένων Y00192K48520V0L.pdf
Ανοχή ±0.005% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 2.4852 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.4852 kOhms ±0.005% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil