Y001427K8000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 27.8K OHM 1/5W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y001427K8000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y001427K8000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 27.8K OHM 1/5W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15453 pcs Φύλλο δεδομένων Y001427K8000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Σειρά VMTA55 Λειτουργία του πίνακα 27.8 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 27.8 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil