Y00121R00000F9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1 OHM 1.5W 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y00121R00000F9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y00121R00000F9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 1 OHM 1.5W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7967 pcs Φύλλο δεδομένων Y00121R00000F9L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.820" L x 0.160" W (20.83mm x 4.06mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.49mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil