Y000787K0000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 87K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y000787K0000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y000787K0000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 87K OHM 0.1% 0.6W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2588 pcs Φύλλο δεδομένων Y000787K0000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 87 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 87 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil