Y0007776R800B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 776.8 OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0007776R800B9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0007776R800B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 776.8 OHM 0.6W 0.1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15237 pcs Φύλλο δεδομένων Y0007776R800B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 776.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 776.8 Ohms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil