Y0006V0100TT0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0006V0100TT0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0006V0100TT0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Διαθέσιμη ποσότητα 6338 pcs Φύλλο δεδομένων Y0006V0100TT0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.100" W (7.49mm x 2.54mm)
Σειρά 300144 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±0.5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.01% Αντίσταση (Ohms) 2k, 20k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 2 Αριθμός Pins 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.320" (8.13mm) Λεπτομερής περιγραφή 2k, 20k Ohm ±0.01% 100mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±2ppm/°C Radial - 3 Leads