SM1Y10K00BB
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SM1Y10K00BB 2.5 PPM NETWORK
Φύλλα δεδομένων: 1.SM1Y10K00BB.pdf2.SM1Y10K00BB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SM1Y10K00BB
Αριθμός εξαρτήματος SM1Y10K00BB Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SM1Y10K00BB 2.5 PPM NETWORK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5054 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SM1Y10K00BB.pdf2.SM1Y10K00BB.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm)
Σειρά SM Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±3 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.1% Αντίσταση (Ohms) 10k
Ισχύς ανά στοιχείο - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός αντιστάσεις 1 Αριθμός Pins 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.327" (8.30mm) Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±2.5ppm/°C Radial - 3 Leads
κύκλωμα Τύπος Voltage Divider εφαρμογές Voltage Divider (TCR Matched)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SM1Y-X
SM1Y-X
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: WIRE MARKER B/Y .10-.20"250PC
Σε απόθεμα: 4383 pcs
Κατεβάστε: SM1Y-X.pdf
RFQ
SM1Y10K00BA
SM1Y10K00BA
Περιγραφή: SM1Y10K00BA 2.5 PPM NETWORK
Σε απόθεμα: 4923 pcs
Κατεβάστε: SM1Y10K00BA.pdf
RFQ
SM1Y-H
SM1Y-H
Κατασκευαστές: Panduit
Κατεβάστε: SM1Y-H.pdf
SM1Y25K00AT
SM1Y25K00AT
Περιγραφή: SM1Y25K00AT 2.5 PPM NETWORK
Κατεβάστε: SM1Y25K00AT.pdf
SM1Y-S
SM1Y-S
Κατεβάστε: SM1Y-S.pdf
SM1Y-MNS
SM1Y-MNS
Κατεβάστε: SM1Y-MNS.pdf
SM1Y-O
SM1Y-O
Κατεβάστε: SM1Y-O.pdf
SM1Y-GND
SM1Y-GND
Κατεβάστε: SM1Y-GND.pdf
SM1Y-Q
SM1Y-Q
Κατεβάστε: SM1Y-Q.pdf
SM1Y-B
SM1Y-B
Κατεβάστε: SM1Y-B.pdf
SM1Y-A
SM1Y-A
Κατεβάστε: SM1Y-A.pdf
SM1Y-T
SM1Y-T
Κατεβάστε: SM1Y-T.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών