SLD2Y2K400/200R0BB
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SLD2Y2K400/200R0BB 2.5 PPM NETWO
Φύλλα δεδομένων: 1.SLD2Y2K400/200R0BB.pdf2.SLD2Y2K400/200R0BB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLD2Y2K400/200R0BB Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SLD2Y2K400/200R0BB 2.5 PPM NETWO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7081 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SLD2Y2K400/200R0BB.pdf2.SLD2Y2K400/200R0BB.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Σειρά SLD Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±3 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.1% Αντίσταση (Ohms) 200, 2.4k
Ισχύς ανά στοιχείο - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός αντιστάσεις 2 Αριθμός Pins 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Λεπτομερής περιγραφή 200, 2.4k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±2.5ppm/°C Radial - 3 Leads