SLD2X1K000/20K00BA
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SLD2X1K000/20K00BA 5 PPM NETWORK
Φύλλα δεδομένων: 1.SLD2X1K000/20K00BA.pdf2.SLD2X1K000/20K00BA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLD2X1K000/20K00BA Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SLD2X1K000/20K00BA 5 PPM NETWORK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8098 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SLD2X1K000/20K00BA.pdf2.SLD2X1K000/20K00BA.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Σειρά SLD Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±3 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.05% Αντίσταση (Ohms) 1k, 20k
Ισχύς ανά στοιχείο - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός αντιστάσεις 2 Αριθμός Pins 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Λεπτομερής περιγραφή 1k, 20k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C Radial - 3 Leads