SF002C626R/3K16BB
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SF002C626R0/3K160BB CONFORMAL NT
Φύλλα δεδομένων: 1.SF002C626R/3K16BB.pdf2.SF002C626R/3K16BB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SF002C626R/3K16BB Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SF002C626R0/3K160BB CONFORMAL NT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5523 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SF002C626R/3K16BB.pdf2.SF002C626R/3K16BB.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" L x 0.106" W (14.00mm x 2.70mm)
Σειρά SF Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.1% Αντίσταση (Ohms) 626, 3.16k
Ισχύς ανά στοιχείο - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 2 Αριθμός Pins 5
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή 626, 3.16k Ohm ±0.1% Power Per Element Decade Resistor Resistor Network/Array ±5ppm/°C 5-SIP κύκλωμα Τύπος Decade Resistor