SC010C150R/150RDQ
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SC010C10X150R0DQ NETWORK
Φύλλα δεδομένων: 1.SC010C150R/150RDQ.pdf2.SC010C150R/150RDQ.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 590 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 590 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SC010C150R/150RDQ Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SC010C10X150R0DQ NETWORK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 590 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC010C150R/150RDQ.pdf2.SC010C150R/150RDQ.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" L x 0.197" W (30.00mm x 5.00mm)
Σειρά SC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.02% Αντίσταση (Ohms) 150, 150
Ισχύς ανά στοιχείο - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός αντιστάσεις 10 Αριθμός Pins 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm) Λεπτομερής περιγραφή 150, 150 Ohm ±0.5% Power Per Element Decade Resistor Resistor Network/Array ±5ppm/°C 6-SIP
κύκλωμα Τύπος Decade Resistor εφαρμογές Voltage Divider (TCR Matched)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC00P32-6P
SC00P32-6P
Κατασκευαστές: Amphenol Industrial
Περιγραφή: ER 23C 4,8,12,16 PIN PLUG
Σε απόθεμα: 5692 pcs
Κατεβάστε: SC00P32-6P.pdf
RFQ
SC00P28-21P
SC00P28-21P
Περιγραφή: ER 37C 37#16 PIN PLUG
Σε απόθεμα: 5894 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SC01001518
SC01001518
Κατασκευαστές: Skyworks Solutions, Inc.
Περιγραφή: CAP SILICON 10PF 20% SMD
Κατεβάστε: SC01001518.pdf
Περιγραφή: CAP SILICON 15PF 20% SMD
Κατεβάστε: SC01500912.pdf
Περιγραφή: ER 13C 3#8 3#12 7#16 PIN RECP
Κατεβάστε: SC00P24-58P.pdf
Κατασκευαστές: Synapse Wireless
Σε απόθεμα: 411 pcs
Κατεβάστε:
Περιγραφή: SNAP CONNECT E12 HOUSING N AMER
Σε απόθεμα: 448 pcs
Περιγραφή: SNAP CONNECT E12 W/O HSNG N AMER
Σε απόθεμα: 440 pcs
Περιγραφή: SNAP CONNECT E12 HOUSING EUROPE
Σε απόθεμα: 351 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών