MU1K000/20K00BA
Επισκόπηση προϊόντος
Φύλλα δεδομένων: 1.MU1K000/20K00BA.pdf2.MU1K000/20K00BA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MU1K000/20K00BA Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή MU1K000/20K00BA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5710 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MU1K000/20K00BA.pdf2.MU1K000/20K00BA.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά MU Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.05% Αντίσταση (Ohms) 1k, 20k
Ισχύς ανά στοιχείο 50mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric), J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός αντιστάσεις 2 Αριθμός Pins 3
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Λεπτομερής περιγραφή 1k, 20k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C 1210 (3225 Metric), J-Lead