VTM48MP010T107AA1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 1V 107W
Φύλλα δεδομένων: VTM48MP010T107AA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
66 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VTM48MP010T107AA1 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1V 107W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1196 pcs Φύλλο δεδομένων VTM48MP010T107AA1.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 1V Τάση - Εισόδου (Min) 0V
Τάση - Εισόδου (Max) 60V Τύπος Voltage Transformation Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.89" L x 0.61" W x 0.18" H (22.6mm x 15.5mm x 4.5mm) Σειρά VI Chip® VTM®
Ισχύς (Watts) 107W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 6 (Time on Label) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 88.9% Λεπτομερής περιγραφή Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 1V 107A 0V - 60V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 107A εφαρμογές ITE (Commercial)