VTM48ET020M080A00
VicorVicor
VTM48ET020M080A00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 2V 160W
Φύλλα δεδομένων: VTM48ET020M080A00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 909 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 909 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VTM48ET020M080A00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2V 160W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 909 pcs Φύλλο δεδομένων VTM48ET020M080A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 2V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 26V Τάση - Εισόδου (Max) 55V
Τύπος Voltage Transformation Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Σειρά VI Chip® VTM® Ισχύς (Watts) 160W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 92.4%
Λεπτομερής περιγραφή Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 26V - 55V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A