VI-24F-CU-B1
VicorVicor
VI-24F-CU-B1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 72V 200W
Φύλλα δεδομένων: VI-24F-CU-B1.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 329 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 329 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VI-24F-CU-B1
Αριθμός εξαρτήματος VI-24F-CU-B1 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 72V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 329 pcs Φύλλο δεδομένων VI-24F-CU-B1.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 72V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 55V Τάση - Εισόδου (Max) 100V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Σειρά VI-200™ Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 72V 2.78A 55V - 100V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.78A εφαρμογές ITE (Commercial)