VI-21X-CU-F4
VicorVicor
VI-21X-CU-F4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5.2V 200W
Φύλλα δεδομένων: VI-21X-CU-F4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VI-21X-CU-F4
Αριθμός εξαρτήματος VI-21X-CU-F4 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5.2V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4951 pcs Φύλλο δεδομένων VI-21X-CU-F4.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5.2V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 21V Τάση - Εισόδου (Max) 32V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Σειρά VI-200™ Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.2V 38.46A 21V - 32V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 38.46A