VI-21R-CV-S
VicorVicor
VI-21R-CV-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 7.5V 150W
Φύλλα δεδομένων: VI-21R-CV-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VI-21R-CV-S
Αριθμός εξαρτήματος VI-21R-CV-S Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 7.5V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5223 pcs Φύλλο δεδομένων VI-21R-CV-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 7.5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 21V Τάση - Εισόδου (Max) 32V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm)
Σειρά VI-200™ Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 7.5V 20A 21V - 32V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A