VI-210-MU-B1
VicorVicor
VI-210-MU-B1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 200W
Φύλλα δεδομένων: VI-210-MU-B1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VI-210-MU-B1
Αριθμός εξαρτήματος VI-210-MU-B1 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5836 pcs Φύλλο δεδομένων VI-210-MU-B1.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 21V Τάση - Εισόδου (Max) 32V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Σειρά VI-200™ Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 21V - 32V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 40A