VI-200-CX-F3
VicorVicor
VI-200-CX-F3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 75W
Φύλλα δεδομένων: VI-200-CX-F3.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 524 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VI-200-CX-F3
Αριθμός εξαρτήματος VI-200-CX-F3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 524 pcs Φύλλο δεδομένων VI-200-CX-F3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10V Τάση - Εισόδου (Max) 20V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Σειρά VI-200™ Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 10V - 20V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 15A εφαρμογές ITE (Commercial)